manicure kraków, gdzie warto ?

manicure kraków, gdzie warto ?

Witam serdecznie. Mam pytanie dotyczące paznokci, a dokładnie poszukuję dobrego salonu w Krakowie centrum, gdzie takie zabiegi wykonuje się profesjonalnie, a klientki są zadowolone :)

Jarko445

Posty: 4

 
Niemożliwe :D A na poważnie, to faktycznie nieraz mam ochotę zmienić salon, bowiem nie widzę kreatywności. Niby zawsze moja stylistka robi mi coś nowego, ale przestały mnie zadowalać takie paznokcie hybrydowe. Może to czas, aby poszukać nowego salonu w Krakowie? Sama nie wiem. Polecajcie, może coś sprawdzę.

hihiotek

Posty: 9

 
Jak tylko wrócę do domu, to zaraz sprawdzę salony, które polecacie. Może to jeden z tych, w których już byłam. Tak czy inaczej, poszukuję nowej stylistki, która ma mega pomysły na manicure. Obawiam się, że byłam już we wszystkich salonach w Krakowie :)

Fanatyk

Posty: 6

 
Z własnego już wielokrotnego doświadczenia z usługami salonu kosmetycznego polecam te usługi https://salonmagja.pl/. Wykonują tutaj mega wykwalifikowany manicure w Krakowie – jak dla mnie najlepszy.

warter88

Posty: 9

 
Jeśli któraś z was ma jeszcze jakieś różne propozycje co do stylistek od paznokci, to chętnie skorzystam. Jeśli polecacie jakiś znany, dobry salon w Krakowie centrum, piszcie. Jestem w kropce, albowiem moja stylistka wyprowadziła się do stolicy :( jak coś, czekam i oczywiście z góry niezmiernie dziękuję.

iravau

Posty: 13

 
Jak tylko wrócę do domu, to zaraz sprawdzę salony, które polecacie. Może to jeden z tych, w których już byłam. Tak czy w przeciwnym razie, szukam nowej stylistki, która ma mega sposoby na manicure. Obawiam się, iż byłam już we wszystkich salonach w Krakowie :)

Mant56

Posty: 19

 
Ja robiłam i nie wyszło źle, lecz jeżeli chodzi o jakieś naprawdę ciekawe stylizacje, to nie ma mowy :) Od czasu do czasu korzystam z manicure w Krakowie i chwalę sobie kilka salonów, albowiem nie ma w nich kolejek, nie jest drogo, a jeżeli chodzi o pomysły, to stylistki mają ich pełno w swoich głowach, lecz nie ulega wątpliwości liczą się z moim zdaniem :)

Warszawiak

Posty: 5

 
Szczególnie, jak przestaje cię zadowalać efekt końcowy. Miałam podobnie. Zmieniłam manikiurzystkę i teraz jest okej. Ostanie paznokcie hybrydowe, w jej wykonaniu, jakie wykonałam sobie w Krakowie, olśniły nawet mojego chłopaka, a on nie jest skory do zauważania takich detali.

SZczecinek23

Posty: 6

 
Od czasu do czasu warto zmienić salon, gdyż każda stylistka od manicure ma inne pomysły. Jestem zdania, że zawsze jest dobry czas, aby zmienić gabinet w Krakowie na inny :)

Facio

Posty: 5

 
Próbowałam wykonać sama paznokcie hybrydowe, niemniej jednak to był pierwszy i ostatni raz :) Raduję się, iż w Krakowie nie mamy salonów z mega wygórowanymi cenami i nie muszę oszczędzać, robiąc manicure sama :) Rzeczywiście konkretna porażka. Nie polecam :D

pilor56

Posty: 7