tłumacz angielskiego wrocław, polecicie ?

tłumacz angielskiego wrocław, polecicie ?

Jeżeli znacie jakieś rzetelne biuro tłumaczeń angielskiego we Wrocławiu, czekam. Liczę na pomoc, bo materiały, jakie mam do przetłumaczenia, potrzebują profesjonalnego podejścia. Z góry dziękuję.

Joe

Posty: 2

 
Czym kierujecie się, wybierając biuro tłumaczeń angielskiego? Już wkrótce będę potrzebował tłumaczenia ustnego i pisemnego i mam spory dylemat, komu to wszystko powierzyć :( Muszę znaleźć koniecznie bardzo dobrego tłumacza we Wrocławiu, który zajmuje się tłumaczeniami specjalistycznymi.

MangoOo

Posty: 20

 
Mam nadzieję, że znajdzie się tutaj więcej osób, które polecą jakieś profesjonalne biuro tłumaczeń. Angielski nie jest moją mocną stroną :D Też często potrzebuję tłumacza, najlepiej, gdyby nie był za drogi.

dyduch34

Posty: 6

 
Jeżeli zależy Ci na rzeczywiście sprawdzonym tłumaczu angielskiego w Warszawie, polecam to biuro https://erin.pl. Oferują tłumaczenia specjalistyczne, przysięgłe i zwykłe w dobrej cenie.

Nikiiii

Posty: 3

 
Ale to chodzi o tłumaczenia zwykłe, ogólne, ale dziękuję za poradę. Przede wszystkim szukam tanich usług, w tym na zasadzie długofalowej współpracy. Może wtedy będzie taniej :) Kiedyś zlecałem tłumaczenia z języka angielskiego we Wrocławiu i nie pamiętam, żeby było aż tak drogo.

andrew66

Posty: 9

 
A co w sprawie jakości tłumaczeń? Potrzebuję przetłumaczyć sporą liczba dość znaczących dokumentów, wobec tego pewnie będzie mi potrzebny tłumacz przysięgły. Nie chcę natknąć się na biuro tłumaczeń we Wrocławiu, jakie tylko reklamuje się, iż jest doświadczone.

21gregorek

Posty: 20

 
Jestem za Twoim pomysłem i na pewno będę tu zaglądać. Jak dotychczas to wydaje mi się, że za tłumaczenia we Wrocławiu odrobinę przepłacam, natomiast zależy mi dostępie do stacjonarnego biura.

eryczek

Posty: 9

 
Natomiast to chodzi o tłumaczenia zwyczajne, ogólne, lecz dziękuję za poradę. Przede wszystkim szukam tanich usług, w tym na zasadzie długofalowej współpracy. Może wówczas będzie taniej :) Kiedyś zlecałem tłumaczenia z języka angielskiego we Wrocławiu i nie pamiętam, żeby było aż tak drogo.

Sis45

Posty: 4

 
Co sądzicie o współpracy z tłumaczem angielskiego? Poszukuję tanich usług, zatem pomyślałam, że w wypadku regularnych zleceń, biuro jest w stanie obniżyć cenę. Tak czy w przeciwnym razie, widzę, że polecacie tutaj biura z Warszawy. Zadzwonię, zapytam. Fajnie, że jest takie zainteresowanie tematem.

tigra32

Posty: 10

 
Potrzebuję znaleźć naprawdę rzetelne tłumaczenia z angielskiego na polski. Dobrze, gdyby biuro działało w Warszawie, ale w dobie internetu nie jest to koniecznością. Tyle, że wolałbym spotkać się tak normalnie i przedstawić swoje oczekiwania. Jak coś, czekam. Pozdrawiam.

Kitas

Posty: 4