filmy dostępne online, gdzie szukać ?

filmy dostępne online, gdzie szukać ?

Poszukuję strony internetowej, gdzie dostępne są darmowe filmy online. Czy znacie może popularne serwisy, które proponują filmy zupełnie za darmo?

Mariusz

Posty: 2

 
Powiem wam, że najczęściej filmy online znane serwisy nie oferują nic za darmo. Trzeba się zarejestrować i wykupić specjalne pakiety premium, co mnie zawsze denerwuje. Niby jest napisane, że wszystko za darmo, ale jednak okazuje się, że trzeba zapłacić przy rejestracji.

Lupusx

Posty: 3

 
Jeżeli chodzi o seriale online to tutaj masz stronkę, z jakiej ja korzystam https://www.megafilm.pl. Zazwyczaj sławne serwisy potrzebują zakupienie pakietu premium. Na stronie jaką Ci podałem, nie potrzebują takiego działania. Możesz oglądać filmy i seriale zupełnie za darmo.

beniek

Posty: 24

 
Film online znany serwis możesz oglądać na wielu portalach, jednak na ogół są one płatne. Często trzeba wykupić pakiet premium, aby cokolwiek obejrzeć.

Nikotymmm

Posty: 21

 
Dokładnie tak jest, jak ty piszesz. Możesz oglądać za darmo, a jak pragniesz wiecej możliwości to możesz wykupić pakiet premium. Jeżeli pragniesz oglądać tylko serial online na znany serwis to nie musisz tego robić.

Gosienka54

Posty: 14

 
Ja kiedyś oglądałam super serial online na znanym serwisie. Niestety nie mogę go teraz nigdzie odnaleźć, więc nie mogę Ci nic polecić. Lecz może popatrz sobie na darmowych stronach za fajnymi serialami lub filmami.

Klarka

Posty: 3