logistyka paliwa

logistyka paliwa

Dla kogo teraz jeździcie i czy jesteście zadowoleni z warunków współpracy? Jak waszym zdaniem wyglądają perspektywy dla początkującego w branży?

Miluśkooo2

Posty: 1

 
Mogę zarekomendować, bo z https://regesta.pl/Dolacz-do-nas nie miałem problemów. Poszedłem we własne zamówienia, ale wiele lat u nich pracowałem i złego słowa powiedzieć nie mogę. Na moje miejsce wszedł młody chłopak, też zadowolony. Mam z nim do tej pory kontakt. Co do firmy to transport to ich pasja w sumie, to widać. Ze spedytorem wzorowa współpraca. Chcesz jeździć to tam pracy od groma. Szkolenia, praktyki, masa elementów integracyjnych. Jak podepniesz się pod życie firmy to myślę, że wiele dla siebie wyciągniesz.

Marioleczka

Posty: 5

 
Jak chcesz pracować to tak, Regesta się sprawdzi. Zawsze szli mi na rękę pod kątem planowania trasy, sporo stałych klientów, więc jak się sprawdzisz to masz właściwie stabilne zamówienie bez nerwów. No i naprawdę sporo lekkich ładunków. Można ogarnąć. Szukają też ze średnim doświadczeniem, albo Cię tam naprowadzą już oddzielnie.

Kitas

Posty: 4

 
Dużo kierowców tam pracę dostaje teraz, praktyki zawodowe nawet się opłacają, żeby Cię wykształcili pod siebie. Nie wiem, jak u Ciebie z doświadczeniem, natomiast dobrze mi się u nich pracuje. Dają możliwość skonta, umowa o pracę, czy bardziej elastyczne warunki, nawet w zależnej spółce niemieckiej. Niezła firma, dobrze płacą, wyrobili się. Jedna z największych tego typu w regionie.

Uleczek4

Posty: 7

 
Ludzkie warunki zatrudnienia, a na to chyba wszyscy liczymy, więc tym bardziej dzięki za zaangażowanie w dyskusję.

Rimano

Posty: 6

 
Marka ogólnie sprawdzona i wszystkie rzeczy potwierdzam. Praca bez ryzyka, że Cię przerobią na niewolnika, nic z tych rzeczy.

Rico

Posty: 26

 
Zaczynam się uczyć, powoli wchodzę do branży i pytanie, czy to dobry kontakt na początek właśnie, żeby mi ktoś pokazał, co i jak, może jakieś krótsze trasy?

Lupusx

Posty: 3

 
Ogarnij rekrutację w Regesta, bo naprawdę dużo kilometrów. Jeszcze zaczniesz narzekać, że za dużo, już też takich widziałem, co nigdy nic nie pasuje ;) W każdym razie opłaca się. Masa kierowców, ktoś Cię na pewno wprowadzi. Mają dobry system wprowadzania nowych przewoźników, a jak ogarniesz to Ci dadzą bardziej odpowiedzialne zadania.

Rimano

Posty: 8

 
Tak, Regesta dobra firma, płacą w terminie przede wszystkim, więc to dla mnie najważniejsze. Praktycznie wszystko zniosę, nawet cięższe trasy, ale jak ktoś nie płaci terminowo za wysiłek to u mnie koniec. U nich na spokojnie, więc nawet z tego powodu spokojnie polecam.

Wariat

Posty: 12