idealne tętno bieganie, szukam !

idealne tętno bieganie, szukam !

Czy zwracacie uwagę na jakość powietrza a bieganie? Chciałbym dowiedzieć się, czy smog w mieście ma wpływa na nasze zdrowie podczas biegania?

Gucio

Posty: 1

 
Musisz sprawdzić sobie idealne tętno bieganie. Jest to bardzo dobre dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z bieganiem.

Anno Domini

Posty: 15

 
Musisz sprawdzać idealne tętno przed bieganiem. Ja zawsze to robię za pomocą tej strony inertentowej https://www.runisfun.eu/strefy-tetna. Jest to specjalna strona przeznaczona dla biegaczy.

Wariat

Posty: 5

 
Kalkulator BMI służy do tego, abyś sprawdził sobie prawidłową masę ciała. Jest on niesłychanie dobry, gdy wydaje Ci się, iż masz niedowagę lub nadwagę. W łatwy sposób można to obliczyć.

Motospec

Posty: 2

 
Powiem Ci, że pożądane byłoby sobie sprawdzić dobre tętno bieganie. Będziesz wtedy wiedział na co możesz sobie pozwolić z intensywnością treningu.

pawel253

Posty: 9

 
Kalkulator BMI używa się, jeżeli chcemy sprawdzić, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie potrzebujemy kalkulatora. Możemy to zrobić samemu na kartce, tylko potrzebujemy specjalnego wzoru.

Marioleczka

Posty: 2

 
Musisz sprawdzić sobie porządne tętno bieganie. Jest to bardzo dobre dla ludzi, jakie dopiero zaczynają przygodę z bieganiem.

Gucio

Posty: 10