systemy erp, oferta

systemy erp, oferta

Szukam jakiś informacji na temat monitoringu należności. Czy ktoś coś o tym słyszał? Możecie podać mi jakieś strony z źródłami informacji?

willos

Posty: 2

 
O systemach erp odszukasz wszystko na tej stronie https://kaizen.info.pl. Są tam zawarte wiele informacji na temat firm, zarządzania i przeróżnych technik by poprawić różne rzeczy w firmie.

alliknet5

Posty: 10

 
Cześć, słyszałem kiedyś o takiej stronie, coś związane z systemami erp. Na ich stronie internetowej mogło się odnaleźć najlepszych dostawców erp. Wiecie może co to za strona?

Mr Boks

Posty: 17

 
Są też firmy takie, które zajmują się właśnie archiwizowaniem dokumentów w fachowy sposób. Uważam, iż w wielu przypadkach to lepsza opcja niż samodzielne prowadzenie archiwów. Kompleksowa obsługa w zakresie archiwizacji to bezpieczne dokumenty na długie lata.

Joe

Posty: 6

 
Są też firmy takie, które zajmują się właśnie archiwizowaniem dokumentów w profesjonalny sposób. Uważam, że często to lepsza opcja niż samodzielne prowadzenie archiwów. Kompleksowa obsługa w zakresie archiwizacji to bezpieczne dokumenty na długie lata.

audi80

Posty: 6

 
Powiem wam, iż wiem jakie jest ciężkie archiwizacja dokumentów kadrowych. Jednakże teraz są stosownie stworzone programy do takich rzeczy, więc nie trzeba się męczyć.

PaweL

Posty: 21

 
Powiedzmy sobie szczerze. Dosyć prostymi krokami da się zdziałać naprawdę sporo, ale to musi być przemyślane. System też ma różne wersje każda daje inne możliwości. Zarządzanie przedsiębiorstwem nie jest prostym zadaniem.

francoo_00

Posty: 4

 
Najlepiej poszukać jest firmy, jaka zajmie się profesjonalnie archiwizacją dokumentów księgowych. Dzięki takim firmom nie trzeba się martwić, że coś zginie.

23-Obert

Posty: 11