Arduino mega

Arduino mega

Hej.

Dziś jestem na etapie poszukiwania najlepszego wyświetlacza, który będzie funkcjonował jako Arduino LCD. Macie jakieś doświadczenie w zakresie dokonywania podobnego wyboru?

Dzięki z góry za rady.

czerusek

Posty: 10

 
Wybierając sklep z Arduino polecam skupić się na tym, aby wybrać najlepsze produkty w konkurencyjnych cenach. Potrafią się one różnić w sklepach internetowych dość ogromnie. Należałoby zadbać o to, aby nie przepłacić i zapewnić sobie tanią wysyłkę. Ja tak robię.

Cumertyl

Posty: 20

 
Mogę absolutnie wszystkim polecić moduł Arduino UNO, który zamówiłem za pośrednictwem tego sklepu internetowego http://abc-rc.pl/Arduino.

Nie żałuję swojego wyboru, bowiem dzięki niemu rozwinąłem swoje umiejętności w środowisku programistycznym Arduino. Myślę, że chcąc zacząć swoją przygodę z programowaniem to będzie dla Was idealny wybór.

Polecam.

KKorasek

Posty: 15

 
Wydaje mi się, że pod względem popularności Arduino UNO nie ma sobie równych. Ten moduł wyróżnia się przede wszystkim 14 cyfrowymi wejściami i wyjściami, a ponadto sześcioma kanałami PWM.

O możliwościach decyduje także 6 wejść analogowych i dużo interfejsów :)

Miner-ooo

Posty: 21

 
Żadnym zaskoczeniem nie był dla mnie fakt, że najpopularniejszym modułem jest Adruino UNO. Sam wybierałem go w przeszłości, gdy dopiero raczkowałem w tym temacie. Teraz posiadam nieco większe doświadczenie, więc z chęcią podzielę się swoją wiedzą na forum :)

miko_poz

Posty: 15

 
Wybór Arduino LCD, który sprostałby moim oczekiwaniom trwał stosunkowo krótko. Wystarczyły dwa dni porównania poszczególnych propozycji, abym dokonał produktu, który jest adekwatny do moich potrzeb. W razie czego mogę podpowiedzieć zarówno Wam.

kondziu

Posty: 22

 
Wybierając sklep z Arduino i różnymi modułami warto zwrócić uwagę, aby nie wcisnęli Wam byle czego. Polecam pokazać jakiemuś bardziej doświadczonemu koledze, z jakiego sklepu internetowego chcecie korzystać i co kupić. Ja tak zrobiłem i nie żałuję.

Dagmara87

Posty: 4