Sklep ogrodniczy dla ciebie

Sklep ogrodniczy dla ciebie

Hejka, gdzie mogę zamówić truskawki o smaku ananasa? Niesłychanie mi zasmakowały i chciałabym je posadzić w moim ogródku niemniej jednak są niezmiernie trudno dostępne w naszym kraju. Proszę o rady. Będę wdzięczna za informacje.

Domeczek3

Posty: 22

 
Dzień dobry, czy wiecie gdzie można kupić niezwykle porządne i rzadkie gatunki roślin? Moja córka niezwykle lubi rzadkie okazy więc chciałam jej zamówić jakiś piękny kwiat na urodziny taki aby nadawał się do posadzenia w ogródku. Liczę na wsze rady, serdecznie będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi, dziękuję z góry, pozdrawiam.

yarofe

Posty: 26

 
Dzień dobry, również szukam sklepu z kwantami, przede wszystkim chodzi mi o krzewy ale parę odmian kwiatków też bym zamówiła. Szukam rzadkich gatunków, więc proszę polećcie mi fachowy sklep internetowy, który spełni moje oczekiwania.

Czekam z niecierpliwością na odpowiedź.

endrjuuu

Posty: 27

 
Hej, słyszałam o sklepie internetowym http://www.gardenpark.com.pl, mieliście z nim styczność? Zmawialiście z niego jakieś krzewy? Co o nim sądzicie? Polecacie czy raczej nie? Nie wiem czy mam skorzystać z danych usług dlatego proszę was o rady na dany temat.

Czekam z niecierpliwością na odpowiedź, pozdrawiam.

23_45411

Posty: 17

 
Cześć, macie na miary na jakiś sklep internetowy, który zajmuje się sprzedażą roślin? Jestem ogrodnikiem i szukam dobrego sklepu, który będzie perfekcyjny dla mnie. Jeśli macie jakiś godny polecenia to będę wdzięczny za informacje.

Tomcio

Posty: 20

 
Cześć, słyszałam o sklepie internetowym http://www.gardenpark.com.pl ale nie wiem czy jest on godny uwagi, może ktoś z was miał już z nim do czynienia? Podzielcie się doświadczeniami na dany temat, będę wdzięczna za informacje, dziękuję.

Zombisztajn

Posty: 21