Sklep z sukienkami, gdzie warto kupić ?

Sklep z sukienkami, gdzie warto kupić ?

Hej wam, mam zamiar zakupić sukienkę przez internet. Czy robiłyście takie zakupy i wszystko było ok. Troszkę się boję, iż nie dojdzie na czas. Może znacie jakiś rzetelny sklep z fajną odzieżą.

stopiw7

Posty: 8

 
Kochane to, co moda przygotowała dla nas tego lata to istny szał. Osobiście zakochałam się w limonkowym i miętowym kolorze sukienek. Są zajefajne.

Sewerynus

Posty: 11

 
Sportową odzież damską odszukasz tutaj http://www.nikoletta.pl/odziez_damska/sukienki.html. Sama tu kupowałam odzież do fitness. Niezwykle, bardzo fajne ciuchy. Nie kupuję już nigdzie indziej. Same sobie zobaczcie.

A co do cen to są bardzo przystępne.

21gregorek

Posty: 20

 
Ostatnio przeglądałam oferty sklepów w sieci z sukienkami damskimi. Na ten sezon podobają mi się te piankowe. Oczywiście do takich trzeba mieć figurę, dlatego zostanę przy starym swoim sportowym stylu.

Bankowy

Posty: 8

 
Też mam dylemat czy wybrać coś na ślub z sukienek. Widziałam kilka fajnych, ale mnie chyba nie pasują. Zastanawiam się też nad kolorem.

inhuman

Posty: 24

 
Zdania zawsze będą podzielone. Ja należę do tych, które nie boją się internetowych zakupów odzieży damskiej. Nawet nie wiedziałam, że obecnie, kiedy internet jest już tak powszechny, ludzie boją się kupować w ten sposób zwykłe ciuchy.

foken

Posty: 26